Муниципальное автономное дошкольное образовательное учреждение г. Хабаровска Детский сад 206

Детский сад общеразвивающего вида с приоритетным осуществлением деятельности по познавательно-речевому развитию детей 206 г. Хабаровска

OVERVIEW

This domain detsad206.ru presently has a traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have researched sixteen pages within the web page detsad206.ru and found zero websites referencing detsad206.ru.

DETSAD206.RU RANKINGS

This domain detsad206.ru is seeing varying levels of traffic until the end of the year.
Traffic for detsad206.ru

Traffic ranking (by month) for detsad206.ru

Traffic ranking by day of the week for detsad206.ru

WHAT DOES DETSAD206.RU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of detsad206.ru Mobile Screenshot of detsad206.ru Tablet Screenshot of detsad206.ru

DETSAD206.RU HOST

We diagnosed that the main page on detsad206.ru took one thousand seven hundred and two milliseconds to come up. Our parsers could not observe a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
37.140.192.36

I observed that this domain is implementing the nginx server.

TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This domain had the following on the web page, "Материально-техническое обеспечение и оснащенность образовательного процесса." Our analyzers observed that the web page said " Стипендии и иные виды материальной поддержки." The Website also stated " Структура и органы управления ДОУ. Материально-техническое обеспечение и оснащенность образовательного процесса. Инвалиды I и II г." The website's header had сад as the most important keyword. It was followed by садик, дети, and ребенок which isn't as highly ranked as сад. The next words the site uses is детский сад. образование was also included and could not be viewed by search engines.

OTHER WEB PAGES

ГБДОУ 25 Маленькая страна

Структура и органы управления образовательной организацией. Материально-техническое обеспечение и оснащенность образовательного процесса. Как мы весело живем! Мы танцуем и поем. Комбинированного вида Приморского района Санкт-Петербурга. Приветствуем Вас на сайте нашего детского сада! 2 группы раннего возраста.

МБДОУ Детский сад комбинированного вида 27

Структура и органы управления образовательной организацией. Материально-техническое обеспечение и оснащённость образовательного процесса. Стипендии и иные виды материальной поддержки. Электронная запись в первый класс.

МАДОУ ЦРР - детский сад 29 г. Перми

Активнее вступаем в группу! 614045, г.